Kõikide mängude tulemuste tabel avaneb sisseloginud kasutajale nupu "Vaata tulemusi" alt. Tulemuste lehel kuvatakse mängud, kus on mängu alustanud vähemalt 1 mängija.

Tulemuste lehel kuvatakse mänge:
  • mida pole alustatud (sisestatud on mängijate nimed ja e-posti aadressid kuid mitte keegi neist pole avanud neile saadetud linki) - vastav rida on valget värvi
  • käimasolevad - vastav rida on halli värvi
  • lõppenud (kõik mängijad on rajal olevad punktid läbinud või nad on mängu teadlikult, lingile vajutades, lõpetanud) - vastav rida on rohelist värvi


Tulemuste tabelis on võimalik sorteerida andmeid looduskeskuste ning staatuse (algamas, pooleli, lõppenud) järgi kui ka looduskeskuste järgi filtreerida. Selleks tuleb hüpikmenüüst valida soovitud parameetrid ning klikata nupul "Rakenda".Klikates Alustatud lingil (mängu alustamise aeg), kuvatakse valitud mängu detailne ülevaate lehekülg.

Tulemuste lehekülg on jagatud kolmeks osaks.

Mängijate nimekirjas kuvatakse kõigi mängijate (k.a. mängu kutsutud, kuid mingil põhjusel mitte osalenute) nimed ning rajapunktides olnud küsimused (neid kuvatakse, kui liikuda hiire kursoriga küsimuse järjekorra numbrile). Tulemuste tabelis tähistatakse valed valikvastused punase, õiged valikvastused ja kõik vabas vormis antud vastused rohelise ning vastamata küsimused halli värvi mummudega.

Liikudes hiirekursoriga üle tabeli päises oleva küsimuse järjekorranumbri kuvatakse haldajale antud punkti küsimust või ülesannet.

Liikudes hiirekursoriga vastuste tabelis üle mummude kuvatakse haldajale mängijate poolt sisestatud vastuseid.

Küsimuste vastamise progressi ning vastajate asukohti saab haldaja enda arvutist jälgida reaalajas.

Mängijate nimekirja paneeli paremas ülanurgas on link „CSV“, millel klõpsates saab haldaja alla laadida mängu tulemused CSV-formaadis (comma separated values) failina. Antud faili saab lihtsasti eksportida mõnda tabelarvutisprogrammi ning saata mängus osalejatele.

Statistikapaneelil kuvatakse:

- antud ajahetkel mängus osalejate arvu
- ülesannete hulka
- mängijaid, kes on vastanud kõigile küsimustele õigesti
- mängija, kes on läbinud raja kõige kiiremini (sulgudes aeg minutites) keskmine raja läbimise aeg (minutites)

Kaardivaade kuvab punktid kaardil (punaned märgised) ning mängijate viimase teadaoleva asukoha (rohelised märgised). Kaardivaade värskendab end automaatselt ning kui kursoriga liikuda üle roheliste, mängijate asukohti tähistavate märgiste, kuvatakse konkreetse mängija mängu registreeritud nime.